ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO, SPORTOWEGO ROBÓTKOWANIA. TECHNIKA DOWOLNA - DRUTY, SZYDEŁKO, HAFT, MAKRAMA, CZYLI - CO NAM W DUSZY I RĘKACH ZAGRA. JEŚLI WYKONUJEMY JAKĄŚ ROBÓTKĘ O CHARAKTERZE SPORTOWYM - TU SIĘ NIĄ CHWALIMY. JEŚLI ZAMIERZAMY WYKONAĆ ROBÓTKĘ PODCZAS OGLĄDANIA W TV POCZYNAŃ SPORTOWCÓW NP. NA OLIMPIADZIE - TU KOMUNIKUJEMY O NASZYM ZOBOWIAZANIU ROBÓTKOWYM I PRZEDSTAWIAMY KOLEJNE ETAPY NASZYCH ZMAGAŃ.
poniedziałek, 27 lutego 2006
Ja tez jeszcze coś mam.

Na samiutkim końcu, widząc, że wszyscy pilnie pracują , tylko ja się obijam, zmobilizowałam się troszeczkę. Niestety mimo wielkich chęci szydełkowy koszyczek mi nie wyszedł. Nie wiem dlaczego. Zmarnowałam wieczór i nic. Albo z nićmi coś nie tak, albo z szydełkiem, albo w schemacie błąd. Trudno. Zrobiłam za to na pocieszenie kamizelkę. Ale nie taką zwykłą. Oto moje dzieło i moja modelka. :)

piesek1

piesek 2
 
Jeśli linki nie działają bardzo przepraszam.
molly101

11:57, olimpijskie , Molly101
Link Komentarze (3) »
poniedziałek, 20 lutego 2006
Skończyłam serwetkę
Oto moje dzieło. Miałam jeszcze aspiracje na wielkanocny koszyczek, ale jakoś mi po malutku ochota przechodzi. Ogólnie straszny leń mnie ogarnął. Jakie postępy naszych sportowców takie nastroje na trybunach.


molly101
21:34, olimpijskie , Molly101
Link Komentarze (1) »
poniedziałek, 13 lutego 2006
Nie leniuchuję!
Pracowałam pilnie i oto efekt:Serwetkę robię z Perle 8 Madame Tricote. Dobrze się szydełkuje, a nici są ładnie połyskujące.
Pozdrawiam
molly101
12:50, olimpijskie , Molly101
Link Komentarze (1) »
sobota, 11 lutego 2006
Lepiej późno niż wcale.
Zaraz zaczynam. Niestety nie udało mi się kupić włóczki na mój wymarzony sweterek. Sprzedawczyni w pasmanterii obiecywała, że dostanę ją dzisiaj. Właśnie wróciłam ze sklepu. Zła i przemarznięta. I bez włóczki. Kupiłam za to kordonek. Robię herbatkę i siadam z szydełkiem. Z myślą o Świętach Wielkanocnych i nadchodzącej wiośnie postanowiłam zrobić za to koszyczek i serwetkę. Życzę wszystkim miłej i owocnej pracy.
molly101
13:44, olimpijskie , Molly101
Link Dodaj komentarz »
środa, 08 lutego 2006
Będę startować z wami!
Witam. Postanowiłam pożytecznie spędzić olimpijskie chwile i przyłączyć się do was. Jutro biegnę po włóczkę i szukam wzoru. Lepiej późno niż wcale. Mam nadzieję, że będę gotowa na czas. A właśnie, ciekawe, czy mam jakieś medalowe szanse????? Startuję w konkurencji- szydełko. :)
Molly101
22:02, olimpijskie , Molly101
Link Dodaj komentarz »