ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO, SPORTOWEGO ROBÓTKOWANIA. TECHNIKA DOWOLNA - DRUTY, SZYDEŁKO, HAFT, MAKRAMA, CZYLI - CO NAM W DUSZY I RĘKACH ZAGRA. JEŚLI WYKONUJEMY JAKĄŚ ROBÓTKĘ O CHARAKTERZE SPORTOWYM - TU SIĘ NIĄ CHWALIMY. JEŚLI ZAMIERZAMY WYKONAĆ ROBÓTKĘ PODCZAS OGLĄDANIA W TV POCZYNAŃ SPORTOWCÓW NP. NA OLIMPIADZIE - TU KOMUNIKUJEMY O NASZYM ZOBOWIAZANIU ROBÓTKOWYM I PRZEDSTAWIAMY KOLEJNE ETAPY NASZYCH ZMAGAŃ.
poniedziałek, 27 lutego 2006
Jeszcze fotki
Wrzucam fotki bluzeczki , ale są marnej jakości znowu. Przepraszam za to, ale mam taki sprzęt...
12:53, olimpijskie , Anula731
Link Komentarze (4) »
niedziela, 26 lutego 2006
Też skończyłam :)

Piękne Wasze robótki, swetry na medal !!! Ostatnio wyszperałam wiązany sweterek i chyba go zrobię kiedyś.

Dla mnie udało się dziś rano skończyc bluzeczkę, ale byłam u mamy i nie miałam jak zrobic zdjęcia. A że błysk w apatacie szlag trafił, więc zdjęcie jest jakie jest. Przepraszam bardzo, jutro w dzień zrobię lepsze, a dziś pokazuję tylko że skończona :)

Super się robi jak się ma takiego "kopniaka". Chętnie dołączę się do kolejnej zabawy.

Pozdrawiam, Aniabluzeczka

17:35, olimpijskie , Anula731
Link Komentarze (5) »
czwartek, 23 lutego 2006
Chyba zdążę

Rękaw jeden juz jest. Nawet wszstko zszyte. Też nie lubie szycia, więc aby na koniec nie mieć tego dużo, systematycznie po zrobieniu łączę elementy. Wtedy nie jest tak strasznie :) Myślę że zdążę z drugim rękawem do niedzieli. Najgorsze jest to, że w poniedziałek będę miała nici na drugą taką bluzeczkę dla mojej chrzesnicy.Nie umiem odmówic, a nie znosze robić dwóch takich samych rzeczy. Mam tylko nadzieje że chociaż kolor inny wybierze.

Pozdrawiam i do niedzieli, gdzie mam nadzieję wszyscy pokażą swoje olimpijskie robótki :)

Kto zdobędzie złoto??

anula731

11:11, olimpijskie , Anula731
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 21 lutego 2006
Teraz juz z górki

Przód i plecy "zmonowane". Zostały rękawy i mam nadzieje że zdążę do końca olimpiady. Ostatnio robię bluzeczkę przy...Muminkach. Tak moja córcia zwariowała i siedzi przed telewizorem całe dnie niemalże. A mamusia żeby móc skończyc bluzeczkę , pozawala jej na to ;)

Pozdrawiam,

anula731

10:10, olimpijskie , Anula731
Link Dodaj komentarz »
sobota, 18 lutego 2006
Mam w końcu plecy :)

Do trzech razy sztuka... za trzecim razem zrobiłam plecy. Mam nadzieję że teraz pójdzie z górki. Jak juz zrobię przód, to potem bajka. Rękawy takie dziurawe, ze pójdą szybciutko.

Pozdrawiam, anula731

plecy

11:27, olimpijskie , Anula731
Link Komentarze (1) »
środa, 15 lutego 2006
Zaczęłam od początku

Kombinowałam tak i owak z tą bluzeczką i wkońcu sprułam wszystko, bo jeszcze doszłam do wniosku, że robie zbyt luźno. Zaczęłąm od początku, zrobiłam pół pleców i...znowu sprułam :(  ZA wąsko coś wyglądało. No tym razem to biję wszelkie rekordy. No i zaczęłam trzeci raz. I niech sie wali niech sie pali , nie spruje juz ani oczka!!!

Pozdrawiam wszystkie olimpijskie dziergaczki :)

P.S. NIe róbcie tak szybko, poczekajcie na mnie ;)

Ania Warmianka (anula731)

12:10, olimpijskie , Anula731
Link Dodaj komentarz »
niedziela, 12 lutego 2006
Dziewczyny poradźcie
Zanosi sie na to, że chyba bedę musiała spruć, to co zrobiłam do tej pory (do pachy). Robię węższy niż wg schematu i stąd mój błąd. Motyw wzoru podstawowego składa się z 6 oczek i powinna byc nieparzysta liczba tych motywów a ja zrobiłam parzystą. I teraz doszłam do wzoru fantazyjnego i mi nie pasuje, brakuje mi tych 6 oczek :( Mam dwa wyjścia. Spruć i zacząć od nowa , albo ew. przód i tył(lub sam tył) zrobic samym wzorem podstawowym, a rękawy fantazyjnym.Mam nadzieje że mocno nie namąciłam i wiecie o co chodzi. Co radzicie?? Czy bluzeczka nie staraci swojego uroku?? Chyba tak :( Czekam na Wasze rady. Pozdrawiam, Ania (anula731) P.S. Kilka wpisów niżej jest pokazana ta bluzeczka.
19:40, olimpijskie , Anula731
Link Komentarze (5) »
sobota, 11 lutego 2006
Tak to na razie wygląda

No i zaczęłam!! Udało mi się zrobic taki kawałek. Za to dziś nawet jeszcze oczka nie przerobiłam :( 

Kazali robic szydełkiem 1,75. Ja robie na 2. Mam nadzieję , że jakoś to będzie wyglądać.kawałek mojej bluzeczki

Ania (anula731)

15:51, olimpijskie , Anula731
Link Dodaj komentarz »
piątek, 10 lutego 2006
Zaczynam i ja :)

Dołączam sie również do olimpijskiego robótkowania. Mam nadzieję, że wyrobię sie w  czasie i skończę razem z zakończeniem olimpiady. Będę robić bluzeczkę raczej letnią z Perle8.

moja olimpijska bluzeczka bedzie taka:

 

anula731

10:08, olimpijskie , Anula731
Link Dodaj komentarz »