ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEGO, SPORTOWEGO ROBÓTKOWANIA. TECHNIKA DOWOLNA - DRUTY, SZYDEŁKO, HAFT, MAKRAMA, CZYLI - CO NAM W DUSZY I RĘKACH ZAGRA. JEŚLI WYKONUJEMY JAKĄŚ ROBÓTKĘ O CHARAKTERZE SPORTOWYM - TU SIĘ NIĄ CHWALIMY. JEŚLI ZAMIERZAMY WYKONAĆ ROBÓTKĘ PODCZAS OGLĄDANIA W TV POCZYNAŃ SPORTOWCÓW NP. NA OLIMPIADZIE - TU KOMUNIKUJEMY O NASZYM ZOBOWIAZANIU ROBÓTKOWYM I PRZEDSTAWIAMY KOLEJNE ETAPY NASZYCH ZMAGAŃ.
Blog > Komentarze do wpisu
ja tez skończyłam :-)

Skończyłam już w czwartek ale przyznaję sie do zastosowania dopingu w postaci maszyny ( tył) gdyż musiało byc gotowe na czas bo to prezent urodzinowy.

wojkam

w ramach kary za doping robię drugi podobny ale proporcje szydełko - maszyna są odwrotne i na wczorajszej ceremonii skończyłam drugi rękaw i pół przodu więc w sumie jeden cały ręczny wyjdzie z tego. jak skończę też się pochwalę :-)
kamila wojkam5

poniedziałek, 27 lutego 2006, olimpijskie

Polecane wpisy

  • Nareszcie skończyłam

    Tak, nareszcie skończyłam mój olimpijski sweterek. To się nazywa tempo, nieprawdaż? Nie jest doskonały. Zawija mi się na dole i muszę jeszcze dorobic guziczki,

  • wojkam5 (kamila)

    Ja mam już rękawy :-) fotka po niedzieli - moze dojdzie coś jeszcze...

  • ja też startuję :-)

    No i świetny pretekst żeby kupić nową włóczkę :-) Pomysł mam, sklep pod nosem - jest tylko jeden problem - zaczęte 3 inne robótki no ale przecież mamy zaczynać

Komentarze
2006/02/27 15:04:58
Fajny :) i czerwony :)
Igawroc
-
2006/02/27 17:22:48
Fajne takie szydełkowe zakończenia maszynowej roboty. Podoba mi się całość i ten kolor - mój ulubiony, obok niebieskiego :)
Pozdrawiam ciepło.
splocik
-
2006/02/28 19:26:13
Bardzo ładny, w pięknym kolorze :-)